Новини


Анкета оцінювання освітнього процесу у закладі мистецької освіти «Ужгородська ДМШ № 1 ім. П.І.Чайковського» для батьків/інших законних представників здобувачів початкової мистецької освіти

Шановні батьки та їх законні представники!

Адміністрація Ужгородської ДМШ № 1 ім. П.І.Чайковського щиро дякує Вам, що для навчання Вашої дитини Ви обрали наш заклад.

Ми  щорічно проводимо моніторинг, за результатами якого реалізовуємо заходи щодо підвищення якості освіти в  нашій мистецькій школі

Ваші відповіді на запитання анкети є цінними для нас, оскільки це допоможе нам зробити навчання в школі більш цікавим і комфортним для Вашої дитини. Просимо відповісти на питання анкети максимально відверто, що допоможе нам об’єктивно оцінити рівень якості освітнього процесу за профільними навчальними дисциплінами. Це анкетування є добровільним та анонімним і його результати не впливатимуть на ставлення до Вас і до Вашої дитини в школі.

Анкета оцінювання освітнього процесу у закладі мистецької освіти «Ужгородська ДМШ № 1 ім. П.І.Чайковського» для батьків/інших законних представників здобувачів початкової мистецької освіти

ШАНОВНІ БАТЬКИ УЧНІВ ВИПУСКНОГО КЛАСУ!

Дирекція Ужгородської ДМШ  ім.П.І.Чайковського запрошує Вас на збори батьків  учнів випускного  класу, які відбудуться 20 квітня / вівторок /  2021 року о 18:00 у дворі школи (з дотриманням всіх протиепідемічних заходів).

Шановні учні, колеги, батьки!

Відповідно до вимог Протоколу комісії з питань ТЕБ та НС м.Ужгорода від 05.03.2021 року та рішення державної комісії з питань ТЕБ та НС  від 06.03.2021 року, яким встановлено "червоний рівень" епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Закарпатської області

Дорогі наші учні та шановні батьки!

Щиро вітаємо вас всіх з прийдешніми святами! Бажаємо вам міцного здоров*я та здійснення мрій! Хай у кожній вашій домівці панує різдвяний настрій, а новий рік принесе тільки позитивні емоції!

IV конкурс учнів молодших класів відділу духових та ударних інстрментів ім. Миколи Сича

30 листопада 2020 року в школі відбувся IV конкурс  учнів молодших класів відділу духових та ударних інстрментів ім. Миколи Сича. Дуже радіємо, що вже чотири роки поспіль ми вшановуємо таким чином свого колегу, багаторічного завідуючого відділом духових інстрментів Миколу Миколайовича Сича.

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ!

Відповідно до рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 30.10.2020 року місто Ужгород входить до «червоної» зони. Відвідування закладів освіти здобувачами освіти забороняється!

У зв’язку з цим з 02 по 08 листопада в Ужгородській ДМШ № 1 ім. П.І.Чайковського   запроваджується ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ!

Дякуємо за розуміння!

Тимчасовий порядок організації навчального процесу в Ужгородській дитячій музичній школі №1ім.П.І.Чайковського у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) у 2020/2021 н.р.

І. Допуск здобувачів освіти до навчальних занять

У приміщення музичної школи учні заходять у захисних масках. Учні без захисної маски на обличчі та з ознаками гострої респіраторної хвороби не допускаються до школи!

Для  відвідування навчальних занять у корпусах №1,2 школи (1,2,3,4,5,6,7,10,11, м/зал,12,13,14 класи)   - вхід з вул.Волошина , 11 (головний вхід).

Шановні наші учні першого року навчання! Вітаємо вас в нашому дружньому колективі!

Шановні наші учні першого року навчання! Вітаємо вас в нашому дружньому колективі! 

Нехай навчання в нашій музичній школі стане для вас радісним та продуктивним , багатим на приємні емоції та вдалі концертні виступи! 

А допоможуть вам в цьому наші досвідчені викладачі.

ШАНОВНІ БАТЬКИ ТА НАШІ МАЙБУТНІ УЧНІ!

Вступні прослуховування відбудуться  з 17 серпня за графіком, який надійшов на електронну пошту, вказану в електронній заявці   та оприлюднений на сайті в розділі ОГОЛОШЕННЯ.
17 серпня відбудуться прослуховування підготовчого класу, який вже навчався в школі, решта майбутніх здобувачів -за оприлюдненим графіком з 18 серпня.
Просимо всіх, хто заходить до школи, бути в масці та дотримуватись безпечної дистанції – 1,5 метри один від одного.  При вході буде проведено температурний скринінг. Велике прохання приходити в свій час та не запізнюватися.