Новини


Дорогі наші учні та шановні батьки!

Щиро вітаємо вас всіх з прийдешніми святами! Бажаємо вам міцного здоров*я та здійснення мрій! Хай у кожній вашій домівці панує різдвяний настрій, а новий рік принесе тільки позитивні емоції!

IV конкурс учнів молодших класів відділу духових та ударних інстрментів ім. Миколи Сича

30 листопада 2020 року в школі відбувся IV конкурс  учнів молодших класів відділу духових та ударних інстрментів ім. Миколи Сича. Дуже радіємо, що вже чотири роки поспіль ми вшановуємо таким чином свого колегу, багаторічного завідуючого відділом духових інстрментів Миколу Миколайовича Сича.

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ!

Відповідно до рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 30.10.2020 року місто Ужгород входить до «червоної» зони. Відвідування закладів освіти здобувачами освіти забороняється!

У зв’язку з цим з 02 по 08 листопада в Ужгородській ДМШ № 1 ім. П.І.Чайковського   запроваджується ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ!

Дякуємо за розуміння!

Тимчасовий порядок організації навчального процесу в Ужгородській дитячій музичній школі №1ім.П.І.Чайковського у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) у 2020/2021 н.р.

І. Допуск здобувачів освіти до навчальних занять

У приміщення музичної школи учні заходять у захисних масках. Учні без захисної маски на обличчі та з ознаками гострої респіраторної хвороби не допускаються до школи!

Для  відвідування навчальних занять у корпусах №1,2 школи (1,2,3,4,5,6,7,10,11, м/зал,12,13,14 класи)   - вхід з вул.Волошина , 11 (головний вхід).

Шановні наші учні першого року навчання! Вітаємо вас в нашому дружньому колективі!

Шановні наші учні першого року навчання! Вітаємо вас в нашому дружньому колективі! 

Нехай навчання в нашій музичній школі стане для вас радісним та продуктивним , багатим на приємні емоції та вдалі концертні виступи! 

А допоможуть вам в цьому наші досвідчені викладачі.

ШАНОВНІ БАТЬКИ ТА НАШІ МАЙБУТНІ УЧНІ!

Вступні прослуховування відбудуться  з 17 серпня за графіком, який надійшов на електронну пошту, вказану в електронній заявці   та оприлюднений на сайті в розділі ОГОЛОШЕННЯ.
17 серпня відбудуться прослуховування підготовчого класу, який вже навчався в школі, решта майбутніх здобувачів -за оприлюдненим графіком з 18 серпня.
Просимо всіх, хто заходить до школи, бути в масці та дотримуватись безпечної дистанції – 1,5 метри один від одного.  При вході буде проведено температурний скринінг. Велике прохання приходити в свій час та не запізнюватися.

ШАНОВНІ БАТЬКИ ТА НАШІ МАЙБУТНІ УЧНІ!

Вже з 14 серпня (п’ятниця) 2020 року розпочинаються консультації та вступні випробування до Ужгородської дитячої музичної школи № 1  ім. П.І.Чайковського.

Всім, хто подавав заявку в електронному вигляді через сайт, на вказану в листі електронну адресу надійде інформація про дати консультацій та екзаменів.

Шановні батьки та їх законні представники!

Адміністрація Ужгородської ДМШ № 1 ім. П.І.Чайковського щиро дякує Вам, що для навчання Вашої дитини Ви обрали наш заклад.

Ми  щорічно проводимо моніторинг, за результатами якого реалізовуємо заходи щодо підвищення якості освіти в  нашій мистецькій школі

ШАНОВНІ БАТЬКИ ТА УЧНІ ШКОЛИ!

Відповідно до рішення Уряду від 22.04  КАРАНТИН продовжено до 11 травня 2020 року!
У зв'язку з цим повідомляємо, що треба бути готовими до того, що навчальний рік в Ужгородській ДМШ #1 ім.П.І.Чайковського буде завершено дистанційно 30 травня 2020 року.
Рішення щодо учнів випускного класу буде прийнято пізніше. Але до 15 червня всі вони отримають Свідоцтва про мистецьку освіту.