Новини


Концерт лауреатів

16 травня на сцені обласної філармонії виступили кращі учні школи-лауреати обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів. 

День Матері

З святом всіх мам та бабусь вітали у суботу учні школи!  
Дякуємо вам, наші рідні, за тепло і ласку, любов та терпіння!

Перший крок

В Галереї Ілько відбувся  ювілейний концерт учнів Групи раннього музичного розвитку "Перший крок" , що працює при школі з  вересня 2013 року. 
Коли Група почала свою роботу, були багато  скептиків, які казали, що це змарнований час...
Але ці п 'ять років довели, що така Група - надзвичайно потрібна в умовах сьогодення, коли батьки, як ніколи, зацікавлені у розвитку дітей. 
За ці роки випускники Групи заповнили класи школи, зробили вже впевнені кроки до майстерності володіння обраним інструментом. 

Концерт-презентація "Дитячий альбом"

10 травня в стінах школи звучала музика нашого сучасника- заслуженого діяча культури України, голови Закарпатського осередку національної спілки композиторів України, викладача музичного коледжу ім. Д.Є.Задора, випускника нашої школи - Віктора Теличко.
Його "Дитячий альбом" виконували  грати учні та викладачі фортепіанного відділу школи.

Зіграємо разом

В рамках проведення Всеукраїнського конкурсу струнних ансамблів та оркестрів "Зіграємо разом"( Інформація  за посиланням: http://esta.org.ua/festival/ ) відбудеться концерт з творів одного з членів журі  - заслуженого артиста України Олександра Гоноболіна. 
Творчість цього сучасного композитора широко відома  викладачам-струнникам,   він є автором численних творів для оркестру, ансамблю, скрипки, фортепіано. 
Цього разу твори О.Гоноболіна звучатимуть у виконанні учнів нашої школи у супроводі камерного оркестру викладачів та у виконанні учнівського камерного оркестру під керівництвом С.Ясниського.

Початок концерту о 18.00 у в/залі школи, вхід вільний

Обласний конкурс хорового мистецтва

19 квітня у обласній філармонії відбувся обласний конкурс хорового мистецтва ! Колективи школи, як і завжди, гідно представили свою роботу та показали високу майстерність, що було оцінено журі: Гран - Прі   -Хор учнів молодших класів (керівник - заслужений працівник культури України,  Зелінка Валентина Степанівна, концертмейстер Анастасія Нігріні), 
І місце    - Хор учнів старших класів (керівник  -Тимчик Олена Йозефівна, концертмейстер  - Інга Боговська ), І місце  -молодша група вокального ансамблю "Перлинка " (керівник  -Мудранинець Марія Михайлівна,   концертмейстер - Яна Томчич). ВІТАЄМО!