Новини


Шановні наші учні першого року навчання!

Вітаємо вас в нашому дружньому колективі! 

Нехай навчання в нашій музичній школі стане для вас радісним та продуктивним , багатим на приємні емоції та вдалі концертні виступи! 

А допоможуть вам в цьому наші досвідчені викладачі

Розподіл учнів першого року навчання за класами викладачів у 2021 році

Шановні наші учні, їх батьки, колеги!

З  1 вересня школа проводить навчання у звичному режимі. Усі заняття відбуваються за розкладом. Наповненість груп  - до 20 учнів.  Найближчі два тижні іде формування груп, уточнення розкладу, подання заяв на пільги.

Дорогі наші учні першого року навчання!

Дорогі наші учні першого року навчання! Вітаємо вас в  дружньому колективі музичної школи ! 

Нехай навчання стане для вас радісним та продуктивним , багатим на приємні емоції та вдалі концертні виступи! 

А допоможуть вам в цьому наші досвідчені викладачі.

Наша школа має нову юридичну назву

Відповідно до  рішення VII сесії міської ради VIIІ скликання від 01.07.2021 р. № 229, наша школа має нову юридичну назву! Тепер ми КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «УЖГОРОДСЬКА МУЗИЧНА ШКОЛА №1 імені П.І.ЧАЙКОВСЬКОГО» УЖГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ, або скорочено: КЗ «УМШ № 1 ім. П.І. Чайковського».

Анкета оцінювання освітнього процесу у закладі мистецької освіти «Ужгородська ДМШ № 1 ім. П.І.Чайковського» для батьків/інших законних представників здобувачів початкової мистецької освіти

Шановні батьки та їх законні представники!

Адміністрація Ужгородської ДМШ № 1 ім. П.І.Чайковського щиро дякує Вам, що для навчання Вашої дитини Ви обрали наш заклад.

Ми  щорічно проводимо моніторинг, за результатами якого реалізовуємо заходи щодо підвищення якості освіти в  нашій мистецькій школі

Ваші відповіді на запитання анкети є цінними для нас, оскільки це допоможе нам зробити навчання в школі більш цікавим і комфортним для Вашої дитини. Просимо відповісти на питання анкети максимально відверто, що допоможе нам об’єктивно оцінити рівень якості освітнього процесу за профільними навчальними дисциплінами. Це анкетування є добровільним та анонімним і його результати не впливатимуть на ставлення до Вас і до Вашої дитини в школі.

Анкета оцінювання освітнього процесу у закладі мистецької освіти «Ужгородська ДМШ № 1 ім. П.І.Чайковського» для батьків/інших законних представників здобувачів початкової мистецької освіти

ШАНОВНІ БАТЬКИ УЧНІВ ВИПУСКНОГО КЛАСУ!

Дирекція Ужгородської ДМШ  ім.П.І.Чайковського запрошує Вас на збори батьків  учнів випускного  класу, які відбудуться 20 квітня / вівторок /  2021 року о 18:00 у дворі школи (з дотриманням всіх протиепідемічних заходів).

Шановні учні, колеги, батьки!

Відповідно до вимог Протоколу комісії з питань ТЕБ та НС м.Ужгорода від 05.03.2021 року та рішення державної комісії з питань ТЕБ та НС  від 06.03.2021 року, яким встановлено "червоний рівень" епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Закарпатської області

Дорогі наші учні та шановні батьки!

Щиро вітаємо вас всіх з прийдешніми святами! Бажаємо вам міцного здоров*я та здійснення мрій! Хай у кожній вашій домівці панує різдвяний настрій, а новий рік принесе тільки позитивні емоції!

IV конкурс учнів молодших класів відділу духових та ударних інстрментів ім. Миколи Сича

30 листопада 2020 року в школі відбувся IV конкурс  учнів молодших класів відділу духових та ударних інстрментів ім. Миколи Сича. Дуже радіємо, що вже чотири роки поспіль ми вшановуємо таким чином свого колегу, багаторічного завідуючого відділом духових інстрментів Миколу Миколайовича Сича.

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ!

Відповідно до рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 30.10.2020 року місто Ужгород входить до «червоної» зони. Відвідування закладів освіти здобувачами освіти забороняється!

У зв’язку з цим з 02 по 08 листопада в Ужгородській ДМШ № 1 ім. П.І.Чайковського   запроваджується ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ!

Дякуємо за розуміння!