Новини


Зіграємо разом

В рамках проведення Всеукраїнського конкурсу струнних ансамблів та оркестрів "Зіграємо разом"( Інформація  за посиланням: http://esta.org.ua/festival/ ) відбудеться концерт з творів одного з членів журі  - заслуженого артиста України Олександра Гоноболіна. 
Творчість цього сучасного композитора широко відома  викладачам-струнникам,   він є автором численних творів для оркестру, ансамблю, скрипки, фортепіано. 
Цього разу твори О.Гоноболіна звучатимуть у виконанні учнів нашої школи у супроводі камерного оркестру викладачів та у виконанні учнівського камерного оркестру під керівництвом С.Ясниського.

Початок концерту о 18.00 у в/залі школи, вхід вільний

Обласний конкурс хорового мистецтва

19 квітня у обласній філармонії відбувся обласний конкурс хорового мистецтва ! Колективи школи, як і завжди, гідно представили свою роботу та показали високу майстерність, що було оцінено журі: Гран - Прі   -Хор учнів молодших класів (керівник - заслужений працівник культури України,  Зелінка Валентина Степанівна, концертмейстер Анастасія Нігріні), 
І місце    - Хор учнів старших класів (керівник  -Тимчик Олена Йозефівна, концертмейстер  - Інга Боговська ), І місце  -молодша група вокального ансамблю "Перлинка " (керівник  -Мудранинець Марія Михайлівна,   концертмейстер - Яна Томчич). ВІТАЄМО!