Новини


І Відкритий конкурс юних піаністів ім.М.С.Валковської

8 лютого у стінах нашої школи  відбувся І Відкритий конкурс юних піаністів ім.М.С.Валковської.
Високопрофесійне журі у складі: Маріанни Сокач -голова журі, заслужений працівник культури України, голова циклової комісії Ужгородського музичного коледжу  ім. Д.Є.Задора, Тетяни Журкі - старшого викладача Ужгородського музичного коледжу  ім. Д.Є.Задора, Наталії Шутко - старшого викладача Ужгородського музичного коледжу  ім. Д.Є.Задора, Олени Туряниці - старшого викладача Ужгородського музичного коледжу  ім. Д.Є.Задора та Віоли Самборської  -викладача Кошіцької консерваторі (Словаччина) визначило наступних переможців конкурсу

Відкритий конкурс юних піаністів імені М.С.Валковської

"Є дещо особливе, що відрізняє іі серед всіх інших: колосальна, потужна вроджена інтуїція, яка зробила іі Майстром з великої літери. Вона ніби знала секрет, формулу самої сутності фортепіано, його звучання, що існує десь між форте та піано , між голосно і тихо.... ." - ці всі чудові слова її учнів про Маріанну Степанівну Валковську.

Різдвяний концерт учнів школи

У п’ятницю, 21 грудня, в Ужгородському Хрестовоздвиженському кафедральному соборі відбувся різдвяний концерт учнів  школи. У концерті взяли участь учнівський струнний оркестр під керівництвом Степана Ясниського, хор учнів молодших класів -керівник Валентина Зелінка, Хор учнів старших класів  - керівник ОленаТимчик,  камерний оркестр викладачів школи , викладачі школи Михайло Павлович, Ганна Гайду, Ярослав Бреславський та учні:  Стефурак Степан , Штефан Таміла, Кривський Валерій, Бартованець Анастасія, Демко Юрій, Мартинюк Дарья  та  Ганзел Анна . 

Концерт учнів Ужгородської дитячої музичної школи №1 ім.П.І.Чайковського

Запрошує всіх розділити з нами цей стан  -стан очікування Різдва!  
Концерт,  який став доброю традицією! Музикувати в родинному колі, адже саме так роблять учасники концерту, - це ще одна добра традиція учнів нашої школи та їх батьків! 

Різдвяні концерти в Кафедральному соборі

Вже понад 20 років наша школа проводить різдвяні концерти в Кафедральному соборі! Це подія, до якої готуються всі колективи, особливо наші чудові хори учнів молодших та старших класів! 
Чекаємо вас на концерті! Будемо наближати свята разом!

1 вересня – старт нового навчального року

Ось і настав цей день. 1 вересня – старт нового навчального року. Хочеться побажати, щоб цей день не був причиною печалі, а запам’ятався довгоочікуваними веселими зустрічами, завзятим і дзвінким сміхом, новими цікавими знайомствами і пробудженням спраги до творчості та музикування. 
Щоб сил і терпіння вистачило на весь прийдешній рік! Успіху, цікавих уроків і вірних друзів, з якими все, що було вже сказано, легко здійсниться!

Діти Харкова за мир!

З 29  травня по 2 червня Хор учнів старших класів школи (керівник Олена Тимчик , концертмейстер Інга Бондаренко) взяв участь масштабній акції "Діти Харкова за мир!", що була присвячена Міжнародному Дню захисту дітей і проводилася під патронатом Харківського міського голови.  

Міжнародний день захисту дітей

Ми вже почали відзначати  Міжнародний день захисту дітей! Відбувся чудовий концерт учнів органного класу викладача Катерини Гажо .
 І діти, і публіка дістали море задоволення. 
Дякуємо всім, хто був з нами! А ще безмежно дякуємо Закарпатській обласній філармонії за можливість мати та розвивати органний клас!

Урочисте вручення

3 червня 2018 року у великій залі Закарпатської обласної філармонії відбудеться урочисте вручення свідоцтв випускникам 2018 року! Запрошуємо всіх розділити це свято з нашими 65-випускниками! 

Конкурс зіграємо разом

20 травня в стінах нашої музичної школи відбувся всеукраїнський конкурс "Зіграємо разом. Захід". Журі конкурсу очолив Гоноболін Олександр Чарльзович, заслужений артист України, член Національної спілки композиторів України. Також виступи оцінювали : Юрош Владислав Іванович,заслужений артист України, керівник камерного оркестру Закарпатської обласної філармонії та Ясниський Степан Тарасович, старший викладач Ужгородської ДМШ №1 ім. П.І.Чайковського.

Концерт з творів О.Гоноболіна

18 травня в залі школи відбувся авторський концерт з творів відомого сучасного композитора, заслуженого артиста України Олександра Гоноболіна. Учні школи, більшість з яких грали у супроводі народного камерного оркестру викладачів,  мали можливість поспілкуватись з композитором. Дякуємо всім учасникам концерту та саодіваємось на подальшу творчу співпрацю з талановитим композитором!