ШАНОВНІ БАТЬКИ ТА НАШІ МАЙБУТНІ УЧНІ!

Вже з 16 серпня (понеділок) 2021 року розпочинаються консультації та вступні випробування до Комунального закладу «Ужгородська музична школа № 1 ім. П.І.Чайковського» Ужгородської міської ради

Всім, хто подавав заявку в електронному вигляді через сайт, на вказану в листі електронну адресу надійшла інформація про дати консультацій та екзаменів.

          В умовах пандемії для Вашої та нашої безпеки ми всі змушені дотримуватись простих правил під час проходження консультацій та вступних прослуховувань.

Ознайомтесь, будь ласка,  детально з покроковою інструкцією!

 

Крок 1. Консультація

Консультації відбудуться  16 та 17 серпня 2021 року з 15:00  до 18:00 год. в класах школи №5 та 7 (1 поверх центрального корпусу) .

Просимо всіх батьків під час консультації бути в масці та дотримуватись безпечної дистанції – 1,5 метри один від одного.  

ПРИСУТНІСТЬ НА КОНСУЛЬТАЦІЇ ЗА БАЖАННЯМ І НЕ  Є ОБОВ’ЯЗКОВОЮ! Консультації потрібні для того, щоб ваші діти  не розгубилися і вільніше почували себе  на вступних прослуховуваннях.

 

Крок 2. Вступні прослуховування

Вступні прослуховування відбудуться  починаючи  20, 25, 26 серпня 2021 по групах  та за графіком *, який надійшов на вашу електронну пошту, вказану в заявці.

Просимо всіх, хто заходить до школи, бути в масці та дотримуватись безпечної дистанції – 1,5 метри один від одного.  

Велике прохання приходити в свій час та не запізнюватися.

ПРИСУТНІСТЬ НА ВСТУПНИХ ПРОСЛУХОВУВАННЯХ ОБОВ’ЯЗКОВА!

При неможливості бути  присутніми на зазначену дату та час на вступних прослуховуваннях  - прохання завчасно повідомити на електронну пошту школи: myzosvita@gmail.com

Результати вступних прослуховувань будуть оприлюднені не пізніше 31 серпня на сайті школи.

БАЖАЄМО УСПІХУ!