Тимчасовий порядок організації навчального процесу в Ужгородській дитячій музичній школі №1ім.П.І.Чайковського у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) у 2020/2021 н.р.

І. Допуск здобувачів освіти до навчальних занять

 

У приміщення музичної школи учні заходять у захисних масках. Учні без захисної маски на обличчі та з ознаками гострої респіраторної хвороби не допускаються до школи!

Для  відвідування навчальних занять у корпусах №1,2 школи (1,2,3,4,5,6,7,10,11, м/зал,12,13,14 класи)   - вхід з вул.Волошина , 11 (головний вхід).

До корпусу №3 школи (класи №23,24,25,26,27,28,в/зал)  - вхід з вул.Духновича, 4.

До корпусу №4 школи (класи №29,30,31,32,33,34,35,36,37)  - вхід з вул. Волошина, 18.

          Увага! Вхід здобувачів освіти до приміщення закладу освіти дозволяється при наявності на обличчі захисної маски (в тому числі виготовленої самостійно), або респіратора. Захисні маски можуть не використовуватися під час проведення занять у навчальних приміщеннях і на вулиці. Під час пересування приміщеннями школи використання захисних масок є обов’язковим!

Особам, які не є учасниками освітнього процесу, а також батькам  вхід у приміщення школи заборонений,  окрім супроводу учнів з особливими потребами (інвалідністю) та осіб, з якими здійснюється підписання договорів на навчання, подання документів на пільгу.  Допуск батьків або інших законних представників учнів до приміщень школи   - при обов’язковій   наявності засобів індивідуального захисту.

 

ІІ. Дії викладачів

 

Перед початком занять проводити опитування  учнів щодо їх самопочуття та наявності симптомів респіраторної хвороби.

Під час проведення уроків (індивідуальних та групових) витримувати дистанцію з учнем/ученицею (учнями) не менше 1,5 метри; після кожного групового уроку приміщення необхідно провітрювати не менше 10 хв., після індивідуального – не менше 5 хв. Провітрювання проводиться за відсутності учнів у класі.

Після кожного уроку зовнішні деталі музичних інструментів загального користування (наприклад, фортепіано тощо), а також навчальне обладнання з якими контактує учень або викладач на уроці, під час перерви  обробляти дезінфікуючими засобами. Користування одним духовим інструментом кількома учнями не допускається.

 

Розроблено відповідно до Постанови головного державного санітарного лікаря України  №50 від 22.08.2020 р. «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти в період карантину у зв’язку з поширенням COVID-19»,  листа МКІП від 14.08.2020 №10170/4.2