ШАНОВНІ БАТЬКИ ТА НАШІ МАЙБУТНІ УЧНІ!

Вже з 15 серпня (понеділок) 2022 року розпочинаються консультації та вступні випробування до Комунального закладу «Ужгородська музична школа 1» Ужгородської міської ради 

Всім, хто подавав заявку в електронному вигляді через сайт, на вказану в листі електронну адресу надійшла інформація про дати консультацій та екзаменів.

В умовах воєнного стану для Вашої та нашої безпеки ми всі змушені дотримуватись простих правил під час проходження консультацій та вступних прослуховувань. У випадку сигналу «ПОВІТРЯНА ТРИВОГА» , або іншої надзвичайної ситуації, всі консультації та прослуховування негайно будуть припинені. Всім слід буде пройти до укриття, яке знаходиться на першому поверсі та у підвальному приміщення школи. Орієнтовно вони вміщають 150 чоловік.  

Ознайомтесь, будь ласка,  детально з покроковою інструкцією!

 

Крок 1. Консультація

Консультації відбудуться  15,16, та 17  серпня 2022 року з 16:00  до 18:00 год. в класах школи №5 та 7 (1 поверх центрального корпусу) .

ПРИСУТНІСТЬ НА КОНСУЛЬТАЦІЇ ЗА БАЖАННЯМ І НЕ  Є ОБОВ’ЯЗКОВОЮ! Консультації потрібні для того, щоб ваші діти  не розгубилися і вільніше почували себе  на вступних прослуховуваннях.

 

Крок 2. Вступні прослуховування

Вступні прослуховування відбудуться    18,19,20 та 26 серпня 2022 року по групах  та за графіком, який надійде на вашу електронну пошту, вказану в заявці,   та буде оприлюднений  на сайті школи в розділі ОГОЛОШЕННЯ 12 серпня 2022 року.

Велике прохання приходити в свій час та не запізнюватися.

ПРИСУТНІСТЬ НА ВСТУПНИХ ПРОСЛУХОВУВАННЯХ ОБОВ’ЯЗКОВА!

При неможливості бути  присутніми на зазначену дату та час на вступних прослуховуваннях  - прохання завчасно повідомити на електронну пошту школи: myzosvita@gmail.com

Результати вступних прослуховувань будуть оприлюднені не пізніше 29 серпня на сайті школи.

БАЖАЄМО УСПІХУ!