Про податкову знижку

ПОДАТКОВА ЗНИЖКА ЗА ОСВІТНІ ПОСЛУГИ У МУЗИЧНІЙ ШКОЛІ

 

Відповідно до Закону України від 03. 07.2018 року № 2477-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України»,  з 28 липня 2018 року громадяни, які сплачують за освітні послуги, що надаються позашкільними закладами освіти, тобто і  нашою музичною школою, мають право на податкову знижку. Раніше таке право надавалося лише за послуги, сплачені на користь вітчизняних закладів професійної та вищої освіти.

Право на отримання податкової знижки мають лише члени сім’ї першого ступеня спорідненості, тобто – чоловік, дружина, батьки.

          Для цього йому після закінчення податкового року необхідно до 31 грудня подати щорічну декларацію про доходи ( в якій зазначити суму отриманих доходів та суму коштів, які були сплачені на освітні послуги) та зібрати всі оригінали квитанцій (якщо платежі були через інтернет – зберегти копії). 

Підтвердженням отриманих освітніх послуг є угода, яку платник складає із закладом освіти.  В такій угоді має бути зазначено: хто надає послугу, хто її отримує, яка сума та термін надання послуги. Угоди та розрахункові документи, які підтверджують сплату коштів, платник має зберігати протягом трьох років. За угодою батькам слід   звертатися до  директора школи.

Для отримання податкової знижки за 2018 рік громадяни мають подати декларацію про отримані доходи з 1 січня до 31 грудня 2019 року. Якщо у цей період декларація не була подана, то знижка за цей період втрачається.