ШАНОВНІ БАТЬКИ ТА НАШІ МАЙБУТНІ УЧНІ!

Вже з 14 серпня (п’ятниця) 2020 року розпочинаються консультації та вступні випробування до Ужгородської дитячої музичної школи № 1 ім. П.І.Чайковського.

Всім, хто подавав заявку в електронному вигляді через сайт, на вказану в листі електронну адресу надійде інформація про дати консультацій та екзаменів.

В умовах пандемії для Вашої та нашої безпеки ми всі змушені дотримуватись простих правил під час проходження консультацій та вступних прослуховувань.

Ознайомтесь, будь ласка,  детально з покроковою інструкцією!

 

Крок 1. Консультація

Консультації відбудуться  14 та 15 серпня з 11.00 год. в класах школи №5 та 7 за графіком, який надійде на електронну пошту та є  оприлюдненим на сайті в розділі ОГОЛОШЕННЯ.

Просимо всіх на час консультації бути в масці та дотримуватись безпечної дистанції – 1,5 метри один від одного.  При вході буде проведено температурний скринінг.

Велике прохання приходити в свій час та не запізнюватися. ПРИСУТНІСТЬ НА КОНСУЛЬТАЦІЇ ЗА БАЖАННЯМ!

 

Крок 2. Вступні прослуховування

Вступні прослуховування відбудуться  з 17 серпня за графіком, який так само надійде на електронну пошту, вказану в заявці,   та буде оприлюдненим з 13 серпня 2020 року на сайті в розділі ОГОЛОШЕННЯ. 17 серпня відбудуться прослуховування підготовчого класу, який вже навчався в школі, решта майбутніх здобувачів - за оприлюдненим графіком з 18 серпня.

Просимо всіх, хто заходить до школи, бути в масці та дотримуватись безпечної дистанції – 1,5 метри один від одного.  При вході буде проведено температурний скринінг. Велике прохання приходити в свій час та не запізнюватися.

ПРИСУТНІСТЬ НА ВСТУПНИХ ПРОСЛУХОВУВАННЯХ ОБОВ’ЯЗКОВА!

При неможливості бути  присутніми на зазначену дату та час на вступних прослуховуваннях  - прохання завчасно повідомити на електронну пошту школи: myzosvita@gmail.com

Результати вступних прослуховувань будуть оприлюднені не пізніше 31 серпня на сайті школи.

БАЖАЄМО УСПІХУ!